Presné platiny pre kvalitný úplet
 
ÚVOD
priemyselné šijacie ihly
šijacie domáce ihly
vpichovacie ihly
obuvnícke ihly
pletacie ihly
platiny
 
kontakt
« mapa stránok »

      Platiny sú presné strojové súčiastky pre pletacie stroje. Slúžia k odhadzovaniu a uzatváraniu očiek, k riadeniu ihiel pri vzorovaní úpletu. Sú výsledkom dlhoročnej vývojovej činnosti v úzkej spolupráci s konštruktérmi strojov, dodávateľmi materiálov a významných výskumných ústavov.
 
      V kooperácii s výrobcami pletacích strojov sa vyvíja funkčne zodpovedajúci tvar, optimalizuje sa pomer tvrdosti a pružnosti a iné dôležité vlastnosti potrebné pre zabezpečenie spoľahlivého chodu pletacieho stroja. Vďaka špeciálnemu tepelnému spracovaniu a povrchovej technológii získavajú platiny vysokú dobu využitia. Šetria stroje, znižujú prestoje, zvyšujú kvalitu vyrábaného tovaru a hospodárnosť výroby. S 25 000 druhmi firma ponúka po celom svete najväčší platinový program, s ktorého môže dodať presne vhodnú platinu pre takmer každý stroj.
 
      5 000 obvykle používaných typov je k dispozícii priamo na sklade výrobcu, takže je tým zabezpečené pomerne rýchle dodanie požadovaných druhov platín.

 
G - platina
Pokroky technológie pletenia , zvyšovanie počtu otáčok a vzorovacie možnosti vyžadujú priebežné inovačné riešenie platín. G-platina je výsledkom dôslednej vývojovej vývojovej činnosti. Má extrémne hladké, na vysoký lesk leštený povrch a perfektné zaoblenie hrán. Jej prednosti sú: ľahký chod nite a rovnomerná tvorba úpletu, - vysoká životnosť vďaka redukovanému treniu, preto vzniká aj nižší oter nite, - bezproblémové spracovanie elastických vlákien, žiadne natrhávanie a splietanie opradenej alebo elastickej nite.

© web design & grafic | inspira 2011 | all rights reserved