Výhradné zastúpenie významných svetových značiek na Slovensku  
 
ÚVOD
priemyselné šijacie ihly
šijacie domáce ihly
vpichovacie ihly
obuvnícke ihly
pletacie ihly
platiny
 
kontakt
« mapa stránok »

ÚVOD - HISTÓRIA


IHLATEX spol.s r.o. pod týmto obchodným menom fungujem od augusta roku 2004 so sídlom vo Svite.
      História siaha do roku 1994 kedy firma začala pôsobiť na Slovensku pod hlavičkou akciovej spoločnosti Tatrasvit a v roku 1996 sa pretransformovala na súkromnú firmu pod názvom MICHAL ILAVSKÝ – AKRA, so zameraním na veľkoobchodný predaj náhradných dielov pre textilné stroje. Vďaka dlhoročným obchodným skúsenostiam sme v súčasnosti zárukou poskytovania kvalitných služieb naším odberateľom.

Ponúkame širokú škálu pletacích ihiel a platín, priemyselných a domácich šijacích ihiel, obuvníckych, vpichovacích a tuftovacích ihiel významných svetových značiek.

HAASE+KUHN


Všetky uvedené značky podliehajúce koncernu materskej firmy GROZ-BECKERT so sídlom v nemeckom Albstadte.

      Pravidelne zásobujeme svoje skladové priestory najžiadanejšími ihlami a platinami, čím dokážeme okamžite zaslať požadovaný druh ihiel a platín veľkým textilným podnikom ale i maloodberateľom. Našou prioritou je vysoká kvalita služieb, ktorá má vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka a vytvoriť ideálne dodávateľsko-odberateľské vzťahy.

      Výrobky firmy GROZ-BECKERT sa zaraďujú medzi svetovú špičku. Pre každý stroj vyrába presné vhodné ihly na pletenie, tkaný tovar, na šitie, na výrobu plstí, kobercov a koženého tovaru. Jej ihly, certifikované DIN EN ISO 9001:2000 a vyvinuté v spolupráci s výrobcami strojov, sa vyznačujú perfektnou presnosťou. Výroba prebieha na moderných automatoch, ktoré sú konštruované a stavané priamo vo výrobnej hale.

      V blízkej minulosti boli vyvinuté uznávané technológie výroby ihiel a vyriešené nespočetné užívateľské a výrobno – technické problémy. Cez 6000 pracovníkov pracuje na oddeleniach vývoja, výroby strojov a odbytu. Ich úlohou je poznať potreby našich zákazníkov a vlastnosti ihiel neustále skvalitňovať a zdokonaľovať. Veď presné ihly zvyšujú kvantitu a kvalitu vašej výroby a prostredníctvom plného využitia strojovej kapacity a vysokej životnosti aj produktivitu vašej firmy.

© web design & grafic | inspira 2011 | all rights reserved